Cand vreti sa ne intalnim, pe 17 sau pe 24 Iulie?

Intalnirile periodice ale Clubului Citroen Romania.

Moderator: Echipa Tehnica

Cand vreti sa ne intalnim, pe 17 sau pe 24 Iulie?

Chestionarul s-a închis pe data de Joi 14-Iul-2005 16:57

17 Iulie
2
13%
24 Iulie
8
53%
Indiferent
5
33%
Nu vin!
0
Niciun vot
 
Voturi totale: 15

Avatar utilizator
khan
Sef de Atelier
Mesaje: 6271
Membru din: Dum 05-Dec-2004 22:21
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesajde khan » Vin 22-Iul-2005 13:24

vin, am votat deja de mult. vad ca se tot stringe lume!
http://www.fisheyemedia.ro daca ai nevoie de un fotograf
http://www.antim19.ro (still under construction) daca ai nevoie de un service
Lexia available

Avatar utilizator
prafuit
pasionat
Mesaje: 764
Membru din: Lun 04-Iul-2005 15:37
Localitate: Bucuresti

Mesajde prafuit » Vin 22-Iul-2005 14:37

greselie gramaticale la raspunsul anterior erau intentionate, mai putin "s"-ul de mai "mais"

flipkp
simpatizant
Mesaje: 76
Membru din: Sâm 09-Iul-2005 12:57
Localitate: bucuresti

Mesajde flipkp » Lun 25-Iul-2005 18:24

:( :cry: Imi pare tare rau ca nu am putut veni. Am avut pana pe fatza si deoarece sotia a fost plecata din Bucuresti, nu a avut cine sa ma ajute sa schimb roata. V-am spus ca sunt handicapat (am doar un picior). Astept de o luna sa-mi dea proteza. Inca o data, imi pare rau!

Avatar utilizator
WLD
Admin CITROclub
Mesaje: 2136
Membru din: Mie 05-Mar-2003 16:36
Localitate: Bucuresti
Masina: BX 16v '88 si 89
2: XM TurboCT '95, XM V6 '96
3: Xsara 2.0hdi stage 1+
Contact:

Mesajde WLD » Lun 25-Iul-2005 18:54

trebuia sa dai un telefon, ca sunt cateva numere pe forum, si venea cineva sa te ajute.

Avatar utilizator
Moory
just curious
Mesaje: 17
Membru din: Mar 12-Iul-2005 10:14
Localitate: Ploiesti

Mesajde Moory » Lun 25-Iul-2005 19:38

wld scrie:trebuia sa dai un telefon, ca sunt cateva numere pe forum, si venea cineva sa te ajute.


Cataline, tot respectul!!! oi fi eu mai "emotional", insa numai cu acest mesaj ai ridicat "sensul" existentei acestui Club mult deasupra oricaror altora similare... poate suna un pic exaltat, sint insa mandru ca sint "CitrĂśen"!

numai bine tuturor!

Avatar utilizator
Draku
pasionat
Mesaje: 675
Membru din: Dum 25-Apr-2004 20:28
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesajde Draku » Lun 25-Iul-2005 20:07

pai sa stii ca asa e
si eu, la inceputul co-existentei mele cu citromobilul, m-am lovit de o problema tehnica (masina nu vroia sa se "ridice" de jos, sub nici o forma), chiar in momentul cand vroiam sa plec la prima mea intalnire cu "clubul". singurul nr. de tel. pe care il stiam la momentul respectiv era al lui Catalin, pe care l-am sunat si mi-a spus ce sa fac, rezolvand astfel problema.
de aia cred ca un telefon nu strica niciodata si nici nu ar trebui sa ne retinem sa sunam in momente de "criza"
numai bine
Eu stiu ca sunt prost, dar cand privesc in jurul meu, prind curaj.

Avatar utilizator
Lucian T
Stapanul Uleiului
Mesaje: 174
Membru din: Sâm 03-Apr-2004 21:03
Localitate: Bucuresti
Masina: CITROEN CX 20 RE, 1986

Mesajde Lucian T » Lun 25-Iul-2005 23:39

Pentru cine este inca nelamurit, iata mai sus exemple in legatura cu ce este clubul si ce vrea el. Clubul este ceva bun. Clubul vrea sa ne ajute. Clubul vrea ca in schimbul cotizatiei, sau chiar si fara, sa ne ofere ceva. Fiecaruia altceva, dupa... nevoi, conjuncturale sau nu.
Dl. Prafuit a starnit in mine nevoia de a explica.Voi explica din ce in ce mai des, in cuvinte simple, fraze scurte, ce este clubul si ce vrea el.

_____________
CX 20 TRE, 1986

Avatar utilizator
prafuit
pasionat
Mesaje: 764
Membru din: Lun 04-Iul-2005 15:37
Localitate: Bucuresti

Mesajde prafuit » Mar 26-Iul-2005 08:27

Tot respectul pentru asta!!!
Dar nu aici am vrut sa bat prin topicul despre intalnire.
Aici intr-adevar se vede spiritul de club. Si eu m-as fi dus din Baneasa pana in Ploiesti si Militari pentru a ajuta.
Off-topic Sunt voluntar al CRR din 2000 si mai am si un ONG separat!

Keep iton the road!

flipkp
simpatizant
Mesaje: 76
Membru din: Sâm 09-Iul-2005 12:57
Localitate: bucuresti

Mesajde flipkp » Mar 26-Iul-2005 14:28

:D "citroenistilor", scuzati-mi emotiile. Avand in vedere faptul ca sunt cum sunt (fara "ambreiaj" la picior, ci la mana) sunt absolut impesionat ca sunt atatzi OAMENI care vor sa ajute in vreun fel ori altul. Imi dau lacrimite, la propriu, de bucurie si de furie inabusita. De bucurie cand vad ca mai exista "tovarasi" de drum si ura atunci cand nu ti se intinde o mana adevarata de ajutor. In acele momente de aproape disperare ca nu pot sa ma tin de cuvant in ce priveste intalnirea, imi venea sa injur, dar nu aveam pe cine. As fi avut multe probleme de pus si discutat, dar sunt sigur ca avand acest forum, ajutoarele vor veni de la ori care dintre voi. Inca o data va multumesc pentru sfaturi si scuze ca nu am putut veni.


Înapoi la “Intalniri lunare”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator

  •  Cauta in forum
  • Advanced search


  •  Mesaje
  • 07.05.2021 - Ca urmare a unor update-uri efectuate pe serverul de gazduire in 5 februarie 2021, Forumul clubcitroen.ro a suferit niste probleme de compatibilitate cu noul sistem de operare. Din acest motiv, astazi a fost migrat pe un VPS nou. Forumul functioneaza acum in parametri normali. Nu a fost sesizata nici o pierdere de date.





  •  Statistici
  • Totals
    Total mesaje 187674
    Total subiecte 18621
    Total Announcements: 8
    Total Stickies: 86
    Total Attachments: 0

    Topics per day: 2
    Posts per day: 24
    Users per day: 2
    Topics per user: 2
    Posts per user: 16
    Posts per topic: 10

    Total membri 11706
    Cel mai nou membru bern