"Profesionistii" de la ATS

Dealer/service Citroen

Moderator: Echipa Tehnica

liana frentiu
de-abia inscris
Mesaje: 3
Membru din: Mie 01-Mar-2006 11:57
Localitate: Bucuresti

invatati

Mesajde liana frentiu » Mar 07-Mar-2006 16:07

Pacanit si tacanit s-o auzi in capul tau ,poate esti un tampit si habar nu ai :shock: .Sunt multi prosti care se dau rotunzi ca stiu tot felul de chestii si ei sunt varza.Mai intai informati-va si pe urma criticati :

Edited by WLD: [-X ma deranjeaza acest limbaj.
pentru reactivare astept mail.

Matrixu
pasionat
Mesaje: 2318
Membru din: Vin 15-Apr-2005 11:27
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesajde Matrixu » Mar 07-Mar-2006 16:14

Te-ai trezit cu perna pe fata sau ce??? Keep cool si cred ca aia varza tu esti nu oamenii care au puterea sa isi critice masinile pe care le-au ales si de care sunt mandrii, tocmai pentru problemulete care apar..........

La ATS sigur nu lucreaza, ca o fi el ATS plin de tampiti, insa nici chiar asa!

Avatar utilizator
iussy
pasionat
Mesaje: 223
Membru din: Vin 10-Feb-2006 23:13
Localitate: Bucuresti

Mesajde iussy » Mar 07-Mar-2006 18:12

Bleah!
WLD, mai bine nu mai activezi contul!...
Nu ma asteptam sa apara si pe aici asemenea specimene!
Matrixule, nu te lasa tarat in circul ala!
Have a nice day!

Matrixu
pasionat
Mesaje: 2318
Membru din: Vin 15-Apr-2005 11:27
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesajde Matrixu » Mar 07-Mar-2006 18:42

Pe mine ma distreaza toate astea sincer :D!

daria_na
pasionat
Mesaje: 138
Membru din: Mie 06-Iul-2005 20:17
Localitate: Bucuresti

Re: invatati

Mesajde daria_na » Mar 07-Mar-2006 20:40

liana frentiu scrie:Pacanit si tacanit s-o auzi in capul tau ,poate esti un tampit si habar nu ai :shock: .Sunt multi prosti care se dau rotunzi ca stiu tot felul de chestii si ei sunt varza.Mai intai informati-va si pe urma criticati :

Edited by WLD: [-X ma deranjeaza acest limbaj.
pentru reactivare astept mail.


Am impresia că dereglarea limbajului (şi posibil şi alte dereglări), ţi se trag de la viteza de 190 Km/oră cu care ai circulat fără să-ţi dai seama, ĂŽn timp ce ascultai un CD.
Dacă ai probleme te rog s-o consulţi pe Dna. DINDIRICĂ de la ATS.
Ceea ce mă surprinde este faptul că nu auzi nici păcăneli, nici ţăcănituri. Păcat pentru că dacă le-ai auzi ai reacţiona ca o doamnă.
Totul se va normaliza poate atunci când vei ĂŽncepe să le auzi, dacă nu la maşina aceasta poate le următoarea.

Avatar utilizator
iussy
pasionat
Mesaje: 223
Membru din: Vin 10-Feb-2006 23:13
Localitate: Bucuresti

Mesajde iussy » Mar 07-Mar-2006 23:44

La 190...daca o sa o mai aibe pe irmatoarea....Ce sadic sunt....

COSTIN MUNTEANU
pasionat
Mesaje: 198
Membru din: Vin 13-Ian-2006 12:02
Localitate: Constanta

Mesajde COSTIN MUNTEANU » Mie 08-Mar-2006 10:17

Matrixu scrie:La ATS sigur nu lucreaza, ca o fi el ATS plin de tampiti, insa nici chiar asa!


si eu zic la fel. nu cred ca lucreaza acolo. dar daca totusi?... :)

probabil are o problema de perceptie si comunicare.
si chestiile astea uneori mai genereaza si refulari... :)
poate ca masina ei la 190 cu CD-ul la max nu are nici pacanituri, nici tacanituri si alte-alea. se cheama ca e mai norocoasa, nu? :)
sau ca nu aude. sau... nici n-are importanta...

sau poate chiar e mai pasionata decat noi toti :?: :?: :?: :?: :?: :)

bezz
pasionat
Mesaje: 1825
Membru din: Lun 16-Ian-2006 16:16
Localitate: B-CT / RO

Mesajde bezz » Mie 08-Mar-2006 10:24

doamna este avocat...prima pledoarie a fost cam inconcludenta insa pe a doua sigur a pierdut-o!
nu ma refeream la masina d-voastra doamna, ci era o discutie pe constatari generale, ale diversilor participanti la acest forum.ma bucur sa fiti o exceptie de la regula (alte cuvinte nu gasesc).asta inseamna ca masinile citroen devin din ce in ce mai bune, fapt foarte imbucurator.
in rest, la multi ani, multe flori de la colegi si politisti astazi si cat mai putine probleme.si :-$ cu insultele.
Cosmin
high energy music expression

bezz
pasionat
Mesaje: 1825
Membru din: Lun 16-Ian-2006 16:16
Localitate: B-CT / RO

Mesajde bezz » Mie 08-Mar-2006 10:31

Matrixu scrie:La ATS sigur nu lucreaza, ca o fi el ATS plin de tampiti, insa nici chiar asa!


Pai inca nu cred ca ATS are nevoie de avocati nu? ca nu ne-am suparat asa tare pe ei... Si nu ma mai imbarbata si tu cu replici d-astea ca saptamana viitoare ma duc la revizie si trebuie sa am o atitudine super pozitiva :P tinand cont ca in ultimele 10 luni singura "problema" la masina a fost inghetarea solutiei de parbriz :oops: (nici eu nu-mi explic, ca n-am amestecat-o)...plus ceva vibratii dar alea sunt de sezon. :roll:
ps. mai are cineva drum prin service? doamne fereste... :lol:

pps legat de ce am spus mai sus despre masina, sa nu ma intrebati ce mai caut pe forum! :twisted:
Cosmin

high energy music expression

Avatar utilizator
m.s.
pasionat
Mesaje: 337
Membru din: Dum 10-Iul-2005 16:42
Localitate: cluj

Mesajde m.s. » Mie 08-Mar-2006 10:42

Ar trebui sa-i acordam "circumstante atenuante" pt. ca este doamna/domnisoara si se stie ca prea putine din reprezentantele sexului frumos au habar de ce este normal sa se auda la o masina si ce nu. Fac pariu ca d'ra, in afara de a baga cheia in contact,CD'ul in magazie si benzina in rezervor, altceva nu stie...doar sa foloseasca un limbaj extrem de violent pe forum. :twisted:

P.S. sa fie oare d-na Dindirica sub pseudonim??? :lol:

COSTIN MUNTEANU
pasionat
Mesaje: 198
Membru din: Vin 13-Ian-2006 12:02
Localitate: Constanta

Mesajde COSTIN MUNTEANU » Mie 08-Mar-2006 10:47

m.s. scrie:
P.S. sa fie oare d-na Dindirica sub pseudonim??? :lol:


ar fi o chestie tare... :)

bezz
pasionat
Mesaje: 1825
Membru din: Lun 16-Ian-2006 16:16
Localitate: B-CT / RO

Mesajde bezz » Mie 08-Mar-2006 10:52

COSTIN MUNTEANU scrie:
m.s. scrie:
P.S. sa fie oare d-na Dindirica sub pseudonim??? :lol:


ar fi o chestie tare... :)

Pai ce credeti ca e Dr. Jekyll si Mr. Hyde? [-(
Nu prea merg anagrame dindirica<--->frentiu parerea mea...si totusi d-na Dindirica, in postura de reprezentant ATS nu cred ca si-ar permite un asemenea limbaj
ps m-a amuzat si subiectul thread-ului in care "m-a pus la punct": invatati...se pare ca mai are de citit DANSA ceva thread-uri (cateva zeci pe putin :twisted: ) si o sa auda pacanituri :lol: pe bune
Cosmin

high energy music expression

cit16v
pasionat
Mesaje: 330
Membru din: Mie 12-Noi-2003 22:32
Localitate: Bucuresti,Rm.Valcea

Mesajde cit16v » Mie 08-Mar-2006 12:48

poate ea vede partea plina a paharului, :lol: , pacanelile si "tacanelile" le-o fi suprimat si chiar nu le mai aude(nu mai vrea sa le auda)...; putea sa foloseasca alt limbaj, mai ales ca e o doamna!
ma gandesc ca-si va reactiva contul si-si va cere scuze, in rest, primul post mi s-a parut pozitv.


Înapoi la “ATS - Bucuresti”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori

  •  Cauta in forum
  • Advanced search


  •  Mesaje
  • 07.05.2021 - Ca urmare a unor update-uri efectuate pe serverul de gazduire in 5 februarie 2021, Forumul clubcitroen.ro a suferit niste probleme de compatibilitate cu noul sistem de operare. Din acest motiv, astazi a fost migrat pe un VPS nou. Forumul functioneaza acum in parametri normali. Nu a fost sesizata nici o pierdere de date.





  •  Statistici
  • Totals
    Total mesaje 187668
    Total subiecte 18616
    Total Announcements: 8
    Total Stickies: 86
    Total Attachments: 0

    Topics per day: 2
    Posts per day: 24
    Users per day: 2
    Topics per user: 2
    Posts per user: 16
    Posts per topic: 10

    Total membri 11703
    Cel mai nou membru Vertu