C2-ul meu

aici ne laudam!

Moderator: Echipa Tehnica

flo_C2
just curious
Mesaje: 24
Membru din: Dum 06-Mar-2011 16:39
Localitate: cluj-napoca

Mesajde flo_C2 » Joi 28-Apr-2011 19:14

mbc scrie:si.. numere? adica comparatii de performanta inainte / dupa. Unde ai pus ceasul mi se pare total neinspirat. Cum tii ochii pe drum si pe ceasul ala? mai greu... si daca nu te poti uita la el fix cand te intereseaza, care mai e scopul lui?
performantele se simt si sunt multumit mai ales la viteza mai mare ,dar am reglat putin presiunea in turbina, cat despre locul ceasului,nu lam pus ca sa ma uit la el tot timpu ci doar sa vad presiune si sa o reglez,mie imi place unde e asezat .

flo_C2
just curious
Mesaje: 24
Membru din: Dum 06-Mar-2011 16:39
Localitate: cluj-napoca

Mesajde flo_C2 » Sâm 05-Mai-2012 12:10

o schimbare.....
Imagine

Imagine

Imagine

mbc
pasionat
Mesaje: 4211
Membru din: Dum 18-Mar-2007 14:09
Localitate: Cluj-Napoca
Masina: Citroen C5 2.0 HDI 2004

Mesajde mbc » Sâm 05-Mai-2012 23:55

Dafuq? Ce-ti veni? Masina arata bine inafara de jantele alea care se vor Porsche racing wheels sau ce? Jantele alea ar fi bine vopsite albe. Pune-l pe unul care stie un pic de photoshop sa ti le faca albe si vezi si tu.

Da, era sa uit.. farurile alea nasol... vei avea mai putina lumina noaptea.
"If in doubt, flat out!"

flo_C2
just curious
Mesaje: 24
Membru din: Dum 06-Mar-2011 16:39
Localitate: cluj-napoca

Mesajde flo_C2 » Lun 07-Mai-2012 18:35

mbc scrie:Dafuq? Ce-ti veni? Masina arata bine inafara de jantele alea care se vor Porsche racing wheels sau ce? Jantele alea ar fi bine vopsite albe. Pune-l pe unul care stie un pic de photoshop sa ti le faca albe si vezi si tu.

Da, era sa uit.. farurile alea nasol... vei avea mai putina lumina noaptea.
lumina de la faruri nu este afectata absolut deloc,elementul care lam vopsit este din far si tine loc doar de design ,si jantele sunt foarte bine trebuia sa fie cv mai deosebit pe masina sa capteze atentia si toata lumea se uita si le place ceea ce vad,parerea mea ca incanta privirea,esti primu de la care aud asa cv,si nu ar da bine deloc pe alb! daca as fii avut jante OZ cu multe spite at leas fii caut albe dar acestea nu arata bine pe alb!am probat in photoshop mai multe nuante si da bine cu rosu doar pareri bune am avut despre aceste jante rosii!!!

Avatar utilizator
Rica
Moderator - Bazar
Mesaje: 2369
Membru din: Lun 05-Sep-2011 08:04
Localitate: Birmingham
Masina: Peugeot 407 SW
Contact:

Mesajde Rica » Lun 07-Mai-2012 18:38

gusturile nu se discuta
tu ai facut-o asa sa iti placa tie,daca tie iti place restu...sa nu se uite :wink:
sa o stapanesti sanatos si fara evenimente
Toti isi fac probleme de kilogramele in plus, dar nimeni nu isi face probleme de creierul care este in minus...
Ce ciudat!

flo_C2
just curious
Mesaje: 24
Membru din: Dum 06-Mar-2011 16:39
Localitate: cluj-napoca

Mesajde flo_C2 » Lun 07-Mai-2012 18:40

Rica scrie:gusturile nu se discuta
tu ai facut-o asa sa iti placa tie,daca tie iti place restu...sa nu se uite :wink:
sa o stapanesti sanatos si fara evenimente
Multumesc tare mult! ai dreptate ca gusturile nu se discuta dar nu vreau sa supar pe nimeni!Mare domn.

Avatar utilizator
Rica
Moderator - Bazar
Mesaje: 2369
Membru din: Lun 05-Sep-2011 08:04
Localitate: Birmingham
Masina: Peugeot 407 SW
Contact:

Mesajde Rica » Lun 07-Mai-2012 18:41

pe cine sa superi?
nu ai incalcat regulamentul,ai postat unde trebuie
tu esti mandru de munca ta
mai baga o poza doua
Toti isi fac probleme de kilogramele in plus, dar nimeni nu isi face probleme de creierul care este in minus...

Ce ciudat!

flo_C2
just curious
Mesaje: 24
Membru din: Dum 06-Mar-2011 16:39
Localitate: cluj-napoca

Mesajde flo_C2 » Lun 07-Mai-2012 18:47

Rica scrie:pe cine sa superi?
nu ai incalcat regulamentul,ai postat unde trebuie
tu esti mandru de munca ta
mai baga o poza doua
pai sa nu fiu rau sa spun ca fiecare cu gusturile lui,sunt foarte mandru de ce am facut si imi place si vad eu ca multora le place si in oras cand ma plimb,e cea mai frumoasa din cluj,nu ca e a mea dar ma bucur ca am o cutiuta de masina care e unica in cluj,multumesc mult de aprecieri,am sa fac zilele urmatoare niste poze!


Înapoi la “Restaurari si prezentari”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori

  •  Cauta in forum
  • Advanced search


  •  Mesaje
  • 07.05.2021 - Ca urmare a unor update-uri efectuate pe serverul de gazduire in 5 februarie 2021, Forumul clubcitroen.ro a suferit niste probleme de compatibilitate cu noul sistem de operare. Din acest motiv, astazi a fost migrat pe un VPS nou. Forumul functioneaza acum in parametri normali. Nu a fost sesizata nici o pierdere de date.





  •  Statistici
  • Totals
    Total mesaje 187743
    Total subiecte 18609
    Total Announcements: 8
    Total Stickies: 86
    Total Attachments: 0

    Topics per day: 2
    Posts per day: 24
    Users per day: 2
    Topics per user: 2
    Posts per user: 16
    Posts per topic: 10

    Total membri 11701
    Cel mai nou membru lucicv