Membri inactivi

Aici sunt asteptate sugestiile de imbunatatire a forumului.

Moderator: Echipa Tehnica

iuliac
simpatizant
Mesaje: 25
Membru din: Joi 27-Oct-2005 08:35
Localitate: Bucuresti

Mesajde iuliac » Mie 02-Noi-2005 14:59

Salutare! Nu m-am inscris de foarte mult timp si din cauza asta incerc sa ma pun putin in tema. Recunosc, ca si eu, citesc mai mult, in loc sa postez.

Ma gandesc ca si restul care nu posteaza sunt in situatii asemanatoare. :)

Voi va cunoasteti bine deja, sunteti prieteni si din cauza asta cei noi incearca intai sa vada cum sta treaba. Adica.... analizeaza :lol:

Arial
pasionat
Mesaje: 358
Membru din: Mie 27-Apr-2005 16:17
Localitate: Bucuresti

Mesajde Arial » Joi 03-Noi-2005 10:29

Poate , daca, la urmatoarele intalniri ale clubului, ar veni si alti "forumisti", in afara de cei care vin in mod obisnuit(cred ca vreo 20), am putea sa ne cunoastem mai bine si atunci cred ca ar dispare aceasta mica problema cu "prietenii" care posteaza si ceilalti care citesc....

flipkp
simpatizant
Mesaje: 76
Membru din: Sâm 09-Iul-2005 12:57
Localitate: bucuresti

Mesajde flipkp » Joi 03-Noi-2005 12:39

Eu sustin 99,99% acest forum asa cum este, este loc si de mai bine. Fiecare sa puna ce-l "doare" si prietenii sa-l ajute cat si cum pot. Mi-ar place ca cei care se inscriu, sa spune acel "au ma doare" si sa zica ce probleme au cu masinile lor, iar cei care stiu si pot rezolva probleme lor, sa o faca cu placere asa cum se intampla acum. Ca doar suntem prieteni, nu?. Ca de aia se numeste Forum de discutii si nu un site de informare! :yawinkle:

Avatar utilizator
White Wizard
pasionat
Mesaje: 246
Membru din: Mar 15-Noi-2005 19:38
Localitate: Bucuresti

Mesajde White Wizard » Mie 23-Noi-2005 14:37

"Buna Ziua"!
Nici yo nu m-am inscris de mult ( ... cred ca am o saptaman). La mine a fost alceva, inainte sa ma inscriu, am stat si am observat care e miscarea pe forum. Oricum, sunt foarte bucuros ca am gasit acest forum, chiar ma gandeam inainte sa gasesc "citroenclub" daca exista asa ceva si in Romania, pt. ca am observat ca romanu in general este mai "obsedat" de alte marci , cum ar fi cele germane ... si mai putin de Citroen! Pana sa apara C4 , nu prea vedeam Citroen pe strazi sau erau destul de rare, acuma , ca s-au mai inmultit sper sa apara mai multi pe forum, nu ca nu ar fi ... dar parca e mai bine cand sunt mai multi!
Asa cum a zis si "flipkp", este un "Forum de discutii" ...si sper sa-mi fac prieteni aici, prieteni care au ceva in comun cu mine, CITROEN!

Cu acesta ocazie, ii salut pe toti de pe Forum :!:

Avatar utilizator
AlexC
pasionat
Mesaje: 121
Membru din: Dum 18-Apr-2004 21:24
Localitate: Bucuresti

Mesajde AlexC » Mie 14-Dec-2005 18:26

Eu citesc forumul dar postez cam rar,din pacate inca nu sunt posesori de c2 :(

bezz
pasionat
Mesaje: 1825
Membru din: Lun 16-Ian-2006 16:16
Localitate: B-CT / RO

Mesajde bezz » Sâm 08-Apr-2006 12:08

paga scrie:Ma refeream in primul rand la cei cu 0 mesaje. Si sunt cam 80 de inscrisi in aceasta situatie.
Acum sa nu trecem in cealalta extrema si sa fie sterse conturile celor care nu scriu foarte des sau au pauze mai lungi.

Oare vreunulul din cei 80 lucreaza la ATS? :-k
=; salutari d-nei dindirica :lol:
@alexc : eu am vazut destule c2 in bucale, diverse culori, dar posesorii sunt poate mai timizi...multe sunt de firma...cred
sa-ti iei o masinuta gen c1 sau c2, atunci trebuie sa fii pasionat sau sa-ti placa foarte mult!
ps si eu visez la un c2 cu care sa zbor prin bucuresti \:D/
Cosmin
high energy music expression

Avatar utilizator
AlexC
pasionat
Mesaje: 121
Membru din: Dum 18-Apr-2004 21:24
Localitate: Bucuresti

Mesajde AlexC » Vin 14-Apr-2006 13:54

Heh,pai c2 este ca si Mini niste masinute mici mai speciale :D

bezz
pasionat
Mesaje: 1825
Membru din: Lun 16-Ian-2006 16:16
Localitate: B-CT / RO

Mesajde bezz » Vin 21-Apr-2006 00:46

@alex: care ESTE! :lol:
Cosmin

high energy music expression


Înapoi la “Sugestii/Discutii despre forum”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 11 vizitatori

  •  Cauta in forum
  • Advanced search


  •  Mesaje
  • 07.05.2021 - Ca urmare a unor update-uri efectuate pe serverul de gazduire in 5 februarie 2021, Forumul clubcitroen.ro a suferit niste probleme de compatibilitate cu noul sistem de operare. Din acest motiv, astazi a fost migrat pe un VPS nou. Forumul functioneaza acum in parametri normali. Nu a fost sesizata nici o pierdere de date.





  •  Statistici
  • Totals
    Total mesaje 187757
    Total subiecte 18618
    Total Announcements: 8
    Total Stickies: 86
    Total Attachments: 0

    Topics per day: 2
    Posts per day: 24
    Users per day: 2
    Topics per user: 2
    Posts per user: 16
    Posts per topic: 10

    Total membri 11707
    Cel mai nou membru catalinos