Harti 2010-2011 pentru aproape toate modelele GRATIS!!!

Scoala si biblioteca, tutoriale. Sau, cum sa...

Moderator: Echipa Tehnica

Avatar utilizator
buda.nicolae
pasionat
Mesaje: 223
Membru din: Mie 20-Oct-2010 21:20
Localitate: Baia Sprie

Harti 2010-2011 pentru aproape toate modelele GRATIS!!!

Mesajde buda.nicolae » Dum 13-Mar-2011 23:14

Harti pentru aproape toate modelele de Citroen/Peugeot 2010-2011 gratis ( sau aproape gratis, cu conditia sa-mi trimiteti cd-urile si sa platiti taxele de curierat sau de posta) pentru toate modelele de Citroen/Peugeot care au rt3/rt4/rt5, inclusiv update de firmware rt3 versiunea 6.63, iar la rt4/rt5 versiunea 8.11 GO CITRO, GO!!!
Imagine

Avatar utilizator
buda.nicolae
pasionat
Mesaje: 223
Membru din: Mie 20-Oct-2010 21:20
Localitate: Baia Sprie

Mesajde buda.nicolae » Dum 13-Mar-2011 23:45

Am uitat sa precizez cateva lucruri:
1 NU INCURAJEZ PIRATERIA!!!
2 ACESTEA SUNT DOAR PENTRU MEMBRII CITROCLUB!!!
3 NU SUNT PENTRU REVANZARE (CEI CARE VOR SA SE IMBOGATEASCA SA SE APUCE DE MUNCA SAU SA JOACE LA LOTO)!!!
4 UPDATEUL DE FIRMWARE SE FACE PE PROPRIA RASPUNDERE (MAI INTELEPT ESTE SA APELATI LA CINEVA CARE CUNOASTE ACESTE LUCRURI SI STIE CE FACE)!!!

GONZO
de-abia inscris
Mesaje: 3
Membru din: Lun 29-Oct-2012 01:10
Localitate: CONSTANTA

Mesajde GONZO » Lun 29-Oct-2012 01:56

buda.nicolae scrie:Am uitat sa precizez cateva lucruri:
1 NU INCURAJEZ PIRATERIA!!!
2 ACESTEA SUNT DOAR PENTRU MEMBRII CITROCLUB!!!
3 NU SUNT PENTRU REVANZARE (CEI CARE VOR SA SE IMBOGATEASCA SA SE APUCE DE MUNCA SAU SA JOACE LA LOTO)!!!
4 UPDATEUL DE FIRMWARE SE FACE PE PROPRIA RASPUNDERE (MAI INTELEPT ESTE SA APELATI LA CINEVA CARE CUNOASTE ACESTE LUCRURI SI STIE CE FACE)!!!


Salut, am cumparat azi un c4 grand picasso ai nu pot folosi navigatia, imi spune sa introduc " medium-ul " Nu stiu ce model de radio cd este , nu stiu daca foloseste un cd anume pentru navigatie ( nu am gasit in masina un alta unitatate dedicata pentru navigatie ). Poate ma ajuti tu, merci.
Imagine

Avatar utilizator
buda.nicolae
pasionat
Mesaje: 223
Membru din: Mie 20-Oct-2010 21:20
Localitate: Baia Sprie

Mesajde buda.nicolae » Mar 30-Oct-2012 00:03

Cred ca este rt5, insa habar nu am ce inseamna "medium" (mediu)! Oricum pe orice navigatie on-board, Cd/dvd-ul se introduce in unitatea din bord, de obicei se specifica unitatea daca acestea sunt montate in torpedou/portbagaj, chiar daca unitatea este prevazuta cu Cd changer (in majoritatea cazurilor). Oricum intreaba pe forum sa vezi exact (sunt modele cu harta preincarcata sau cu suport de memory stick).

GONZO
de-abia inscris
Mesaje: 3
Membru din: Lun 29-Oct-2012 01:10
Localitate: CONSTANTA

Mesajde GONZO » Sâm 03-Noi-2012 17:16

buda.nicolae scrie:Cred ca este rt5, insa habar nu am ce inseamna "medium" (mediu)! Oricum pe orice navigatie on-board, Cd/dvd-ul se introduce in unitatea din bord, de obicei se specifica unitatea daca acestea sunt montate in torpedou/portbagaj, chiar daca unitatea este prevazuta cu Cd changer (in majoritatea cazurilor). Oricum intreaba pe forum sa vezi exact (sunt modele cu harta preincarcata sau cu suport de memory stick).


are un SD pentru navigatie

Avatar utilizator
buda.nicolae
pasionat
Mesaje: 223
Membru din: Mie 20-Oct-2010 21:20
Localitate: Baia Sprie

Mesajde buda.nicolae » Sâm 03-Noi-2012 20:32

Din pacate nu ma pricep :(, oricum cauta pe net ( torrente ) poate gasesti ceva.
Atentie: eu nu incurajez piratarea!!!


Înapoi la “Tips/Tricks”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori

  •  Cauta in forum
  • Advanced search


  •  Mesaje
  • 07.05.2021 - Ca urmare a unor update-uri efectuate pe serverul de gazduire in 5 februarie 2021, Forumul clubcitroen.ro a suferit niste probleme de compatibilitate cu noul sistem de operare. Din acest motiv, astazi a fost migrat pe un VPS nou. Forumul functioneaza acum in parametri normali. Nu a fost sesizata nici o pierdere de date.





  •  Statistici
  • Totals
    Total mesaje 187743
    Total subiecte 18609
    Total Announcements: 8
    Total Stickies: 86
    Total Attachments: 0

    Topics per day: 2
    Posts per day: 24
    Users per day: 2
    Topics per user: 2
    Posts per user: 16
    Posts per topic: 10

    Total membri 11701
    Cel mai nou membru lucicv